Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na wynajem Dziećmorowice - Oferty wynajmu domów w Sudetach

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom umeblowany Jelenia Góra

Jelenia Góra(Dziećmorowice + 47 km)

5 000 zł150 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do wynajęcia przestronny, piętrowy dom 150m2 z pięknym widokiem na góry w pobliżu Jeleniej Góry. Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla rodziny lub osób szukających komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Sadków

Sadków(Dziećmorowice + 47 km)

9 500 zł160 m² 59,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia urządzony i kompletnie wyposażony, posiadający dużo nowoczesnych rozwiązań dom wolnostojący położony w podwrocławskim Sadkowie. Dom dwukondygnacyjny o powierzchni 160.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł90 m² 77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

- english below- na wynajem piękny, nowoczesny, w pełni wyposażony dom w zabudowie szeregowej położony przy ul. Wierzyńskiego we Wrocławiu. Skrajny segment zapewnia większą prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra(Dziećmorowice + 47 km)

6 500 zł226 m² 28,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:429 m²

Dom do wynajęcia z widokiem na Karkonosze Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości, która urzeka niepowtarzalnym klimatem Cieplic - jednej z najbardziej malowniczych części Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł134 m² 66,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na wynajem nowocześnie wykończony dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Tyńcu Małym, 4 km od Bielan Wrocławskich/ gmina Kobierzyce. Lokalizacja Tyniec Mały to miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany, ul. Parkowa

Kobierzyce(Dziećmorowice + 47 km)

12 000 zł360 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia wolnostojący dom położony w Kobierzycach, przy ul. Parkowej. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym, w pełni przygotowana do wprowadzenia się od zaraz. Dom idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Dzierżoniów

Dzierżoniów(Dziećmorowice + 22 km)

7 900 zł180 m² 43,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Oferujemy do wynajęcia komfortowy, w pełni wyposażony dom w zabudowie bliźniaczej, położony na osiedlu domków w Dzierżoniowie. Oferta na wyłączność Dom o powierzchni 180 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł142 m² 35,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Na wynajem bliźniak w centralnej części Kiełczowa. Świetna lokalizacja dla osób ceniących wygodę życia - szkoła, sklepy, restauracje oraz usługi znajdują się w zasięgu krótkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolny od zaraz Pietrzykowice

Pietrzykowice(Dziećmorowice + 49 km)

10 200 zł136 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej 3 i 6 pokoi. Dodatkowo możliwość wynajmu domu wolnostojącego 6 - pokojowy. Opiekun Oferty Svitlana Luts Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Tyniec Mały

Tyniec Mały(Dziećmorowice + 49 km)

8 900 zł134 m² 66,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą Dziećmorowice

Dziećmorowice,dolnośląskie

2 100 zł360 m² 5,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Do wynajęcia lub na sprzedaż nowy Dom w Dziećmorowicach, ok. 6km od centrum Wałbrzycha o powierzchni całkowitej 360 m2. Dom położony jest na działce 2100 m2. Dom składa się z Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dziećmorowice

Dziećmorowice,dolnośląskie

2 100 zł360 m² 5,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij